укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52
Ходунки-штовхач Перші кроки Chicco
Ходунки-штовхач Перші кроки Chicco
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

300.00 грн

- якщо у нас вперше;

250.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

Користуєтесь 1 місяць

210 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ігровий центр-ходунки Перші кроки Chicco в оренду в БебіСервіс Одеса

Вартість прокату:

від 1 до 7 дн - 100 грн;

від 8 до 30 дн - 210 грн;

далі - 7 грн/доба

Мінімальний платіж - 100 грн.

Доставка по Одесі - 50 грн

Ознайомтесь, будь ласка, з умовами прокату!

Цей ігровий розвиваючий центр-ходунки допоможе дитині стати на ніжки і зробити свої перші впевнені кроки.

Весела музика, яка починає звучати в момент, коли малюк штовхає ходунки, буде мотивувати його крокувати далі, так як якщо малюк зупиняється, музика тут же припиняє грати. Швидкість руху штовхачів можна регулювати, тому що задні колеса можна зафіксувати завдяки наявним стопорам.

Крім того це ще й ігровий центр, який стимулює фантазію дитини і допомагає їй удосконалювати рухи за допомогою забавних ігор, вогників і веселих звуків.

Увагу вашого малюка обов'язково буде залучено цим яскравим, барвистим і музичним комплексом. Цікавий сортер, кілька трещіток, виконаних в різних формах і веселі важелі з боків ходунків надовго захоплять крихітку і доставлять йому масу позитивних емоцій.

Дзвоніть, замовляйте і даруєте своїй дитині різноманітність у світі іграшок і розвиваючих комплексів зі службою прокату BabyService!

При отриманні товару ви вносите тільки авансовий платіж. У момент повернення із суми авансового платежу буде утримана вартість оренди, а різниця - повернута вам. Якщо ви користуєтеся річчю від 1 до 7 днів - з авансу віднімається плата за тиждень, від 8 до 14 днів - за два тижні, від 15 до 30 днів - за місяць. Після закінчення місяця з авансу віднімається плата щодня, до моменту повернення. Якщо ж товар вам ще потрібен, а авансовий платіж вже вичерпався - необхідно просто внести наступний авансовий платіж.

Товар можна як забрати самостійно, так і оформити його доставку. Вартість доставки клієнту / виїзду до клієнта за товаром в момент повернення становить 50 грн по Одесі і 100 грн - на селище Котовського. Доставка в інші населені пункти області обговорюється індивідуально.