укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

Наші новини

Наш перший День Народження!

01/07/2016

Друзі! Сьогодні у нас свято!

Рівно рік тому наша служба прокату розпочала свою роботу на радість малюкам та їх батькам. 1 липня 2015 року, наші товари знайшли своїх перших власників, а ми - своїх перших клієнтів.

Baby Service у Новомосковську

06/03/2017

Друзі!

Сім'я Baby Service росте і зовсім недавно до списку міст, в яких можна скористатися послугами нашої служби прокату приєднався і м.Новомосковськ Дніпропетровської області! & Nbsp;

Ми вітаємо матусь і татусів цього міста з тим, що тепер і їм випала можливість комфортно і зручно користуватися послугами прокату товарів для своїх діток!)

Ознайомитися з асортиментом товарів в даному місті можна на сайті: www.nmsk.babyservice.ua


Всі новини

Замислюєтеся про те, щоб скористатися послугою з прокату дитячих товарів? Тоді ви зайшли за адресою!

Компанія Baby Service заснувала послугу "прокат товарів для дітей" в 2005 році і до цих пір радує мам і тат винятковим сервісом, якісною продукцією і дбайливим ставленням до своїх клієнтів.

Оренда дитячих товарів Baby Service - це цікава пропозиція для сучасних батьків. Для тих, хто не бажає витрачати велику суму грошей на товари, які знадобляться на короткий проміжок часу. Для тих, хто не втрачає можливості подорожувати з маленькою дитиною, бажаючи при цьому не турбуватися про те, як же взяти з собою всі необхідні речі. Для тих, хто чекає в гості сім'ю з дитиною і піклується про затишок своїх гостей. І просто для тих, хто любить своїх малюків і піклується про їх комфорт.

Візьміть напрокат товари для свого малюка і користуйтеся, не купуючи!

Будемо раді стати для вас корисними!